Call Center+36 1/ 462-8-462

255 787 787
ico

Karrier

KÖNYVELŐ MUNKATÁRS - BUDAPEST

A Kartago Tours Zrt.könyvelő munkatársat keres budapesti főirodájába.

Feladatok:

- kimenő és bejövő számlák kontírozása, könyvelése

- bank kivonatok kontírozása, könyvelése

- viszonteladások teljes körű könyvelése

- vegyes tételek kontírozása és könyvelése

- kimenő számlák kiállítása

- havi zárásban és az auditban való aktív részvétel

- főkönyvelő munkájának támogatása

- KSH statisztikák elkészítése

- kontrolling feladatok

- partnerekkel való kapcsolattartás – magyar és angol nyelven

- HR feladatok: be- és kiléptetés előkészítése, jelenléti ívek ellenőrzése, külső bérszámfejtővel való kapcsolattartás

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség

- felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek

- számviteli ismeretek

- középfokú angol nyelvtudás

- rendszerszemlélet, precizitás és pontosság

- előnyt jelent utazási irodai tapasztalat, SAP R/3 ismerete és német nyelvismeret

Amit kínálunk:

- nemzetközi környezet, stabil külföldi háttér

- határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munkaviszony

- versenyképes bér, továbbképzések, fejlődési lehetőség

Pontos, jó kommunikációs készségű, rendszer szemlélettel rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk.

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel az alábbi elérhetőségekre kérünk

Kartago Tours Zrt, allas@kartagotours.hu 1076 Budapest, Thököly út 21.

Amennyiben kedvet érez ahhoz, hogy csatlakozzon csapatunkhoz, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@kartagotours.hu címre!